Kartal Avukat

Kartal avukatlık hizmetinde amacımız, şirket ve kurumlara yönelik avukatlık, hukuki danışmanlık, kurumsal eğitim ve teşvik danışmanlığı sunmaktır. Hedefimiz müvekkillerimizin yasal sorunlarının ortaya çıkmasını engellemek ve mevcut sorunlara kazandıran etkili çözümler üretmektir. Akademik kariyeri ve meslek tecrübesi olan avukat, danışman ve eğitmenlerden oluşan ekibi ve çözüm ortakları ile Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde bulunan müvekkillerine çok yönlü yasal danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

BERNA KURT HUKUK BÜROSU

İstanbul Kartal’da kurmuş olduğumuz Berna KURT Hukuk Bürosu, kısa süre içerisinde hızlı bir gelişme gösterdiğimiz bu sektörde saygın ve güvenilir bir yer edinmiş bulunmaktayız. Bu sektördeki tek amacımızın alanında uzmanlaşmış avukat kadromuz ile müvekkillerimizin sorunlarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktır.

KARTAL AVUKAT

Hukuk büromuzun tek hedefi, yurt içinde ve yurt dışındaki müvekkillerimize hızlı şekilde ulaşıp, sorunlarına çözüm üretmektir. Büromuzun hedefleri doğrultusunda kalitenin sürekliliğini kaybetmeksizin müvekkillerimizi hızlı ve doğru bir sonuca ulaştırmaktır.

BERNA KURT AVUKATLIK BÜROSU UZMANLIK ALANLARI

1. Anlaşmalı / Çekişmeli Boşanma Davaları
2. Tapu İptal Tescil Davaları
3. Değer Kaybı Başvuruları
4. Sigorta Tahkim Komisyonu Başvuruları
5. İmar Kanunundan Kaynaklanan Davalar
6. Haksız Kullanımdan Kaynaklı Ceza Davaları
7. Radyo-Aktif Madde Kaçaklığı
8. Dolandırıcılık suçları
9. Tüketici Hakem Heyetlerine Başvuru
10. Vasi Talebi Başvurusu
11. SGK’ya Karşı Açılan Tepit Davaları
12. İşçilik Alacakları
13. İşe iade Davaları
14. İş Kazaları ve Meslek Hastalıkları Sebebiyle Doğan Tazminat Alacakalrı
15. Trafik Kazalarından doğan Tazminat Davaları

Kartal Avukatlık Ofisi olarak modern çağın teknolojik gelişmeleri sonucunda ortaya çıkan yeni sektör ve iş yapış şekillerini, ulusal ve uluslararası güncel yasal düzenlemeleri takip ederek her zaman çağı yakalamaktadır. Dünyanın birçok yerindeki müvekkillerimize konusunda uzman ekibiz ile birlikte en etkin çözümleri sizlere sunuyoruz.

Detaylı bilgi ve danışmanlık için bizimle WhatsApp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

5/5 - (9 votes)

Bir cevap yazın